Sıkça Sorulan Sorular

Conversation eğitim paketi neleri kapsıyor?

Haftada 2 gün canlı ders. İngi̇li̇z öğretmen İle 2 aylık kurs. Başladığınız andan iti̇baren 2 ay sürer.

Offline eğitim paketi neleri kapsıyor?

Ders kaçırma riskiniz yoktur. Trafik derdi yok, zaman kaybı yok, emek kaybı yok ve hatta en kötü hava şartlarında bile sıcacık yuvanızdan çıkmadan hem de çok cüzi ücrete elde edebileceğiniz bir imkan sağladık size. Başlamadan önce ÜCRETSİZ seviye sınavı. Her bir grup(KUR) 2 ay sürecektir. Herbir grup(KUR) sonunda imtihan olacaklardır. Bitirme İmtihanını başarı ile geçenler bir üst gruba alınacaklardır. Ders Kitapları ve tüm dökümanlar ÜCRETSİZDİR. Her bir grupta en az 120 video ders ve dökümanları mevcuttur. Derste takıldığınız her türlü suallerinizi sorabilmeniz için WhatsApp grubuna dahil olacaksınız ve 7/24 sual sorabileceksiniz ve derhal cevap verilecek. FULL Destek. Öğrenciyi asla çaresiz bırakmıyoruz aksine sürekli elimiz üzerinde. Takip ediliyorsunuz. Derslerimizi laptoptan, pcden, telefondan ve tabletten izleyebilirsiniz hem de istediğiniz ortamda. Yeter ki internetiniz olsun. Haftada 1 gün 60 dakika Canlı Facebook grubunuzdan Cengiz hoca ile video konferans yapacaksınız. Konferansların saatleri ve günleri mensubu olduğunuz gruptan size bildirilecektir. Her bir grupta azami 20 öğrenci olacaktır. Daha fazla talep gelirse yeni grup açılacaktır. Derslerimiz Cambridge derslerine uyumludur. Derslerimizi istediğiniz saat ve günlerde yapabilirsiniz. Gün ve saatleri siz seçiyorsunuz. BONUS (Hediye) Haftada 2 gün Salı ve Cuma günleri 21:00-23:00 arası Canlı CONVERSATION

VİP ÖZEL DERS eğitim paketi neleri kapsıyor?

Native Teacher - Ana Dili İngilizce olan Öğretmen ve Cengiz hoca 2 öğretmen ile... Sadece size ÖZEL Derslere başlamadan seviye sınavı olacaksınız - ÜCRETSİZ İhtiyaçlarınız ve hedeflerinize göre size özel ders programı yapılacaktır. Haftada 3 gün Her ders 2 saat Ayda Toplam 24 saat Dersler özel bir programla yapılacaktır. Sadece şahsa özel VIP ders. Süre 3 ay 72 Saat Canlı Ders 500 Ders Videosu + Döküman ve Kitaplar ÜCRETSİZ Canlı Özel bir program ile Öğretmenler ile YÜZYÜZE DERS. Ders Dökümanları ÜCRETSİZ (PDF, WORD, Video ve Ders Kitapları) Ders saatlerini öğrenci belirler. Ders kaçırma riski yok dersler kaydedilir. Öğrencinin ayda 3 defa ders saati değiştirme/erteleme imkanı vardır.

İngilizce Hazinesi eğitim paketi neleri kapsıyor?

135 İngilizce Ders Kitabı. Bu 135 kitabın 69 adedi Gramer Kitabımız (Full Videolu). 50 adedi Derin Ingilizce-IELTS Kitabımız (Full Videolu). 18 adedi Hikaye kitabımız (Her seviye için ve Full Audio). Yaklaşık 1400 Ders videosu (Gramer ve derin Gramer videoları için). 150 Audio (Hikaye Kitaplarımız için). 500 Adet Altyazılı Film. 100 adet Altyazılı İngilizce şarkı klipleri. 100 adet Çocuk şarkıları. 300 Adet Türkçe dublajlı ve altyazılı yabancı film. 100 adet İngilizce Cartoon (Cizgi). Film YDS Full SET.

Native Hoca ile Birebir Ders eğitim paketi neleri kapsıyor?

Ücretsiz Seviye Belirleme Sınavı. Kişiye Özel Ders Programı. Ayda 12 Saat Olmak Üzere Haftada 3 Gün Ders (Ders Süresi 1 Saat ). Ücretsiz Ders Dökümanları (Pdf , Video ve Ders Kitapları). Ders Kaçırma Riski Yoktur. (Dersler Kayıt Edilir.). Ders Saatlerini Öğrenci Belirler, Öğrencinin Ayda 3 Defa Ders Saati Değiştirme/Erteleme İmkanı Vardır. Haftada 3 Gün Yabancı Hoca İle Hem Conversation Hem de 4 Modül üzerine Öğrenci Odaklı Çalışma.

YDS-YÖK Dil eğitim paketi neleri kapsıyor?

150 Ders Videosu. 150 Ders Alt Bilgisi. 100 Cevap Anahtarlı Alıştırma Testleri. 30 PDF Ders Kitabı. 4 ARA SINAV. 1 FİNAL SINAVI YDS - YÖK DİL en çok çıkan Kelime ve Kalıplar Videosu. Daha yüzlerce Hazine değerinde Döküman... YDS - YÖK-DİL Derslerimize katılmak için en az UPPER INTERMEDIATE seviye olmalısınız. Eğer değilseniz seviyenize göre dersleri tamamladıktan sonra bu kursa alıyoruz sizi. Biz diğer kurslar gibi ezberleterek ya da formulize ederek öğretmiyoruz. Bizim kurslarımız İngilizceyi öğrenmeye yöneliktir. PRATİK HAP BİLGİLER İÇERMEZ. Bilirsiniz ve Geçersiniz. ÖRNEK DERS VİDEOSU : https://www.youtube.com/watch?v=-ZQzb3w1vz0

Hâlâ bir sorunuz mu var?
0850 302 73 13 nolu telefondan bize şimdi ulaşın.